Warszawa A

Warszawa A – Budowa domu – Zrealizowany projekt – domy jednorodzinne

Warszawa A zrealizowany projekt domulokalizacja: Warszawa

metraż: 572 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: Quare Architects

opis: Dom jednorodzinny z dwoma pełnymi kondygnacjami, z użytkowym poddaszem, podziemny garaż wraz z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi

Warszawa A

Prestiżowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem podziemnym

Warszawa A – budowa domów jednorodzinnych w Warszawie. Budujemy w całym woj. mazowieckim. Nowoczesne domy energooszczędne. Projekt pracowni Quare Architects to budowa domu jednorodzinnego pod klucz. Wykończenie wnętrza tego domu, można obejrzeć na podstronie Warszawa A – Wykończeniówka

Warszawa A – Budowa domu woj. mazowieckie

Przede wszystkim inwestycja Warszawa A to projekt luksusowego domu dwukondygnacyjnego,  z podpiwniczeniem i z użytkowym poddaszem, stworzonego z myślą o dużej rodzinie. Ponadto jest to niezwykle reprezentacyjny i zarazem komfortowy projekt, skierowany do wymagającego inwestora i osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne, jak również wygodę i komfort.

To co wyróżnia tą inwestycję to przestronne dobrze doświetlone wnętrze domu

Dach domu jest czterospadowy, a okna dachowe doświetlają otwartą przestrzeń poddasza i przestronny hol ze schodami prowadzącymi do poszczególnych kondygnacji. Dodatkowo pod schodami mieści się niewielki schowek z drzwiami. Sama konstrukcja prezentuje się wyjątkowo reprezentacyjnie i interesująco. Co ciekawe w budynku jest praktycznie wkomponowana mini winda, ułatwiająca codzienne życie lokatorów.

Pomieszczenia na parterze budynku

Na parterze projektu Warszawa A znajduje się duży dzienny salon z aneksem i dużymi przeszkleniami, prowadzącymi na taras z wyjściem do ogrodu, jak również przestronna łazienka, oraz 3 pokoje.

Pomieszczenia na piętrze budynku

Na piętrze jest pokój gościnny, pełniący funkcję gabinetu z wyjściem na balkon. Korytarz na piętrze prowadzi do dwóch sypialni z dostępem do balkonu i z widokiem na ogród oraz do przestronnej łazienki. W domu zastosowano cztery łazienki, zlokalizowane na parterze, piętrze i na poddaszu z oknami dachowymi.

Zrealizowany projekt domu z garażem podziemnym

Z korytarza dostępne jest przejście do garażu podziemnego i pomieszczenia pełniącego funkcję pomieszczeń gospodarczych.

Elewacja

Warto zwrócić uwagę na detale znajdujące się na elewacji, m.in. jest to ryflowany piaskowiec, który dodaje uroku wybudowanej willi. Jest on widoczny przy wejściu głównym od strony ulicy po prawej stronie budynku, jak również obok kilku okien patrząc dookoła realizacji. Od strony ogródu zastosowane zostały również płyty HPL imitujące drewno. 

Okna

Warszawa A to świetny przykład budynku, w którym idealnie komponują się okna drewniane, od strony ogrodu zostały wbudowany okna bezprogowe tzw. HSy, a dzięki naprawdę dużym przeszkleniom zarówno salon jak i sypialnie są bardzo dobrze doświetlone.