Rodzaje budowanych domów

Rodzaje budowanych domów

Idealny budynek mieszkalny powinien być atrakcyjny pod kątem wizualnym oraz funkcjonalny i praktyczny. Dlatego warto skorzystać z firmy Poldom, w której zakres usług wchodzi kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz, na terenie Warszawy i okolic.

Są one komfortowe w użytkowaniu, a także przyjazne dla środowiska i domowego budżetu. Budynki energooszczędne często kojarzone są z konstrukcjami drewnianymi. Jednak obecnie także wersje murowane mogą okazać się ekonomicznym rozwiązaniem. Szczególnie gdy do ich stworzenia użyje się odpowiednich materiałów i technologii.

Nowoczesne konstrukcje murowane – Rodzaje budowanych domów

Firma Poldom, która oferuje kompleksową budowę domów pod klucz, korzysta z nowoczesnych materiałów, w których skład wchodzą: pustaki Porotherm, gazobeton i Silka. Każdy z nich posiada wiele zalet, dzięki którym powstają zachwycające domy energooszczędne.

Porotherm to oryginalne pustaki ceramiczne, dzięki którym powstające konstrukcji są nie tylko bezpieczne dla środowiska, ale także dla mieszkańców. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, odznaczają się dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, co pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Kolejnym budulcem, dzięki któremu możliwe jest tworzenie praktycznych budynków, jest gazobeton. Wykazuje wysoką izolacyjność cieplną, którą zyskuje dzięki powietrzu znajdującemu się wewnątrz bloczków oraz ich porowatości. Dodatkowo, materiał ten jest ognioodporny oraz posiada dobre parametry utrudniające przenikanie dźwięków.

Rodzaje materiałów budowlanych do budowy domów

Innym materiałem, wykorzystywanym do budowy domów jednorodzinnych, jest Silka, zaliczana do jednych z najbezpieczniejszych budulców na rynku. Powstające z niej konstrukcje nie mają wpływu na środowisko oraz nie zawierają szkodliwych substancji, mogących niekorzystnie oddziaływać na mieszkańców. Ponadto, dzięki wysokiej akumulacji ciepła i izolacyjności akustycznej, są rozwiązaniem energooszczędnym. Dodatkowo, Silka doskonale chroni przed hałasami przedostającymi się z zewnątrz. Przez to z powodzeniem może być stosowana do budowy domów w mieście.

Obecnie, branża budowlana proponuje wiele rodzajów domów, które odznaczają się różnymi parametrami. Warto wybrać to, które będzie najbardziej komfortowe i praktyczne zarazem.

KALKULATOR BUDOWY DOMU

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy: RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

    Dodaj plik

    (Max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności