Warszawa A wykończeniówka domy jednorodzinne

Warszawa A – Wykończeniówka domy jednorodzinne

Wykończenie domu jednorodzinnego pod kluczlokalizacja: Warszawa

metraż: 572 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: Quare Architects

opis: Dom jednorodzinny z dwoma pełnymi kondygnacjami, z użytkowym poddaszem, podziemny garaż wraz z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi

Warszawa A Wykończeniówka

Wykończeniówka – Budowa domu jednorodzinnego projekt indywidualny

Projekt indywidualny pracowni Quare Architects to dom jednorodzinny z dwoma pełnymi kondygnacjami, z użytkowym poddaszem. Ponadto w budynku znajduje się garaż podziemny wraz z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Dodatkowo ciekawym elementem wystroju wnętrza są drewniane schody z balustradą, prowadzące z parteru na pierwsze piętro. Wnętrze domu jest bardzo dobrze doświetlone przez świetlik dachowy. Całość budynku można obejrzeć na podstronie zrealizowanego projektu domu Warszawa A

Łazienka w stylu orientalnym z oknem – Wykończeniówka

Przede wszystkim wykończenie jasnymi lakierowanymi kafelkami, świetnie komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem obszernej łazienki. Ponadto podwieszane wc ze stelażem, szklana kabina z prysznicem, wanna z prysznicem, obok której jest łazienkowy grzejnik na ręczniki oraz umywalka z szafką podwieszaną, lustrem i podwójnym oświetleniem. Dodatkowo wyposażenie łazienki zgodne z najnowszymi trendami, uzupełnione jest nowoczesnymi wzorzystymi płytkami na podłodze. Poza tym układające się w szarą egzotyczną mozaikę płytki, tworzą niepowtarzalną, wyrazistą podłogę. Natomiast nowoczesne płytki idealnie komponują się z całością projektu. Dodatkowo wąskie okno rozświetla wnętrze łazienki i pozwala również na wywietrzenie w celu uniknięcia wilgoci.

Obszerne drewniane okna od sufitu do podłogi – Wykończeniówka

W salonie dużą rolę odgrywają przestronne drewniane okna, które doświetlają salon, pięknie się komponują i dodają wdzięku wnętrzu tego domu. Natomiast z salonu dwa okna balkonowe prowadzą na dość obszerny taras, na którym z powodzeniem można ustawić kilka leżaków lub krzeseł ogrodowych ze stołem, a nawet parasolem.

Łazienka w orientalnym i funkcjonalnym stylu z bidetem

Na ścianach długie, prostokątne, lśniące, jasne płytki, integrują się z wzorzystą podłogą. Natomiast płytki podłogowe komponują się w orientalną, szarą mozaikę, tworząc niepowtarzalny, nowoczesny wystrój łazienki. Dodatkowo łazienka wyposażona jest w podwieszane wc, bidet, umywalkę z szafką podwieszaną, wanną z prysznicem oraz szklaną kabiną prysznicową.

Okna dachowe na korytarzu – Wykończeniówka

Na korytarzu również znajdują się okna dachowe pełniące funkcję świetlików, świetnie rozświetlają wnętrze domu, powodując oszczędności w kosztach za energię.

Łazienka z oknem dachowym

Natomiast jasna łazienka z oknem dachowym na poddaszu, wykończona jest w podobnym stylu, jak pozostałe łazienki. Czyli na ścianach znajdują się podłużne panelowe płytki w jasnym kolorze. Dodatkowo płytki te bardzo dobrze współgrają z wzorzystą mozaiką nowoczesnej, orientalnej szarej podłogi. Ponadto łazienka wyposażona jest w podwieszane wc i umywalkę z oświetleniem i podwieszaną szafką, dobrze komponuje się z szklaną kabiną prysznicową.

Przestronne poddasze ze skośnymi filarami

Dosyć jasne poddasze otoczone jest rozświetlającymi pomieszczenie oknami, dodatkowo wykończone drewnianym parkietem. Ze skośnymi filarami, stanowiącymi również element ozdobny wnętrza.

Drewniane wąskie schody – Wykończeniówka

Ponadto w budynku znajdują się drewniane wąskie schody między dwoma ścianami to najlepsze rozwiązanie prowadzące na poddasze. Schody z drewna cechuje lekka konstrukcja, dzięki której możliwe jest zrealizowanie niemal każdego pomysłu na wewnętrzne schody. Zdarzają się również sytuacje, w których budowa schodów betonowych w domu jest niemożliwa.

Drzwi wewnętrzne, dwuskrzydłowe, drewniane, z mlecznym szkłem.

Dodatkowo prawdziwą ozdobą domu są białe, stylowe, pokojowe drzwi drewniane, wewnętrzne, dwuskrzydłowe ze szkłem – mlecznym i nieprzezroczystym. Drzwi również stanowią ozdobny element wnętrza, który bardzo dobrze komponuje się z resztą wyposażenia. Podzielone na osiem kwadratów skrzydła z podłużnym górnym lufcikiem wykonane są na styl francuski.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

    Dodaj plik

    (Max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności