Wykończenia wnętrz “pod klucz”

Wykończenia wnętrz pod klucz – zaprojektujemy Twoje wnętrze

Wykończenia wnętrz, projekty
i wykonawstwo

Dla naszych klientów i inwestorów oferujemy kompleksowe usługi projektowe oraz wykończeniowe. 

wykończenie wnętrz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

oszczędność czasu

sprawdzone materiały

wykończenie "pod klucz”

Oszczędność podatku VAT

Etapy współpracy

1. Konsultacja z projektantem i wybór pakietu

Podczas spotkania z architektem wnętrz przeprowadzany jest wywiad dotyczący potrzeb Klienta oraz wybierany jest pakiet wykończenia wnętrza ,,pod klucz'', który najlepiej sprosta jego oczekiwaniom. Omawiany jest zakres dostępnych pakietów i wszystkie koszty. Na tym etapie dochodzi do podpisania umowy na realizację wykończenia wnętrza.
2. Prace projektowe i wybór materiałów

Drugi etap dotyczy realizacji prac projektowych. Klient z pomocą projektanta wybiera materiały i ich kolorystykę. Po zaprezentowaniu projektu omawiane są wszystkie rozwiązania projektowe. Wprowadzane są poprawki. Analizowany jest również kosztorys. W razie potrzeby na tym etapie podpisywany jest aneks do umowy.
3. Prace wykończeniowe i odbiór kluczy

Trzeci etap współpracy obejmuje prace wykończeniowe przeprowadzone przez sprawdzone ekipy budowlane. Przez cały czas trwania prac prowadzony jest nadzór nad ich realizacją, kontrolowana jest jakoś i zgodność prac z projektem. Po zakończeniu prac wykończeniowych następuje tzw. odbiór kluczy i przekazanie gotowej realizacji.

FAQ

W ofercie posiadamy cztery pakiety wykończenia wnętrza w domu pod klucz : Pakiet Basic, Pakiet Comfort, Pakiet Style i Pakiet Premium. Pakiety skonstruowane są w taki sposób, aby każdy Klient znalazł coś w sam raz dla siebie.

Tak, naszym Klientom proponujemy szeroki wybór materiałów wykończeniowych, takich jak panele laminowane, panele winylowe, deski warstwowe, deski lite, płytki ścienne i gresy wielkoformatowe, drzwi przylgowe i bezprzylgowe w okleinie syntetycznej lub naturalnej itp.

Tak, staramy się dostosować wykończenie wnętrz do indywidualnych gustów i potrzeb Klientów. Każdy pakiet w razie potrzeby może być edytowany.

Obecnie wśród naszych klientów popularne są minimalistyczne wnętrza z jasnymi kolorami, naturalnymi materiałami oraz akcentami w stylu skandynawskim.

Tak, zapewniamy możliwość konsultacji z naszym architektem wnętrz, który pomoże w doborze optymalnych rozwiązań i najlepszych materiałów wykończeniowych.

Oprócz standardowych usług wykończeniowych zawartych w pakietach ,,pod klucz” na życzenie Klienta możemy wykonać dodatkowe prace związane z realizacją projektu. Mowa tu o zakupie i montażu tapet, sztukaterii, lameli oraz wszystkich innych elementów dekoracji wnętrz.

Wykończenie wnętrz pod klucz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ zlecając cały proces jednej firmie, unikamy konieczności koordynacji wielu wykonawców. Ponadto zadbamy o każdy szczegół, zapewniając wysoką jakość wykonania wykończenia wnętrz.

Koszty wykończenia wnętrz pod klucz mogą się różnić w zależności od wielkości projektu, użytych materiałów oraz zakresu usług. Warto wcześniej omówić budżet z firmą POLDOM, której projektant pomoże wybrać odpowiedni pakiet wykończenia wnętrza.

Umów spotkanie

Skontaktuj się z nami telefonicznie