Technologia budowy domu

Technologia budowy domu.

Dla osób ceniących profesjonalizm, rzetelność oraz kompleksowość zlecanych działań, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy przedsiębiorstwa, odpowiedzialnego zarówno za część organizacyjną oraz budowlaną, jak i wykończenie wnętrza oraz terenu wokół nowo powstałego lokum. Dzięki usługom takich firm jak POLDOM, zleceniodawca nie musi przejmować się m.in. formalnościami, zatrudnieniem ekipy budowlanej czy materiałami.

POLDOM zajmuje się kompleksową budową domów pod klucz na terenie województwa mazowieckiego.

Nasza firma zajmuje się budową jako GW, zatem współpraca polega na przeprowadzeniu etapów, które są najbardziej koszto i czasochłonne, czyli:

 • stan surowy otwarty,
 • stan surowy zamknięty,
 • pokrycie dachu,
 • stan deweloperski (również z możliwością wykończenia wnętrza).

Technologia budowy domów

Na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym tworzone domy są trwałe, bezpieczne i nowoczesne zarazem. Wśród innowacyjnych technologii budowlanych można wyróżnić konstrukcje murowane. Do postawienia ich wykorzystuje się m.in. materiały o wysokiej termoizolacyjności, zapewniające wiele korzyści.

Technologia budowy

Budowanie domu z rekuperacją

W ich skład wchodzą pustaki ceramiczne, dzięki którym budynki są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także komfortowe dla użytkowników konstrukcji tworzonych przy ich pomocy. Innym budulcem jest beton komórkowy, składający się z surowców naturalnych. Do jego głównych zalet należy wysoka izolacyjność akustyczna, ograniczająca przenikanie dźwięków z zewnątrz. Innym naturalnym materiałem, z którego powstają innowacyjne domy pod klucz, to silkaty, zaliczane do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych. Wykonywane z nich konstrukcje to dźwiękoszczelne oraz odznaczają się wysoką akumulacją cieplną.

Zlecenie wykonania kompleksowej budowy domu, pozwala na zyskanie trwałej konstrukcji, w stosunkowo krótkim czasie. Budynek taki wybudujemy nie tylko praktyczny oraz wykończony w preferowanym stylu, ale także nowoczesny. Dodatkowo, dzięki zastosowanym technologiom, powstały budynek będzie bezpieczny dla użytkowników i środowiska naturalnego, a także korzystny dla domowego budżetu.

Firma budująca domy w nowoczesnej technologii | Nowoczesna technologia budowy domów

KALKULATOR BUDOWY DOMU

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy: RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

  WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

  Dodaj plik

  (Max. wielkość pliku 5MB)
  Akcepuję politykę prywatności