Okolice Warszawy L

Okolice Warszawy L – Budowa domu – Zrealizowany projekt – domy jednorodzinne

OKOLICE WARSZAWY Llokalizacja: Warszawa

metraż: 187 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia:

opis: Dom jednorodzinny z dwoma pełnymi kondygnacjami z garażem

Okolice Warszawy L

Elegancki projekt domu jednorodzinnego z garażem 

Okolice Warszawy L – budowa domów jednorodzinnych w Warszawie. Jesteśmy ekspertami w budowie wyjątkowych willi i dużych domów jednorodzinnych. Każde nowe zadanie to dla nas niepowtarzalne wyzwanie, które stawia przed nami możliwość wykorzystania naszej kreatywności oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Budujemy w całym woj. mazowieckim nowoczesne domy energooszczędne.

Projekt Okolice Warszawy L to budowa domu jednorodzinnego do stanu deweloperskiego. Przykładowe wykończenie wnętrza domu, można obejrzeć na podstronie Warszawa A – Wykończeniówka

Okolice Warszawy L – Budowa domu woj. mazowieckie

Przede wszystkim, Okolice Warszawy L to elegancki dwukondygnacyjny dom, doskonale dostosowany do potrzeb dużych rodzin. To nie tylko niezwykle reprezentacyjne, lecz również komfortowe przedsięwzięcie, skierowane do wymagających inwestorów i osób doceniających nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

To co wyróżnia tą inwestycję to przestronne dobrze doświetlone wnętrze domu

Dom, wybudowany z doskonałej jakości materiałów, prezentuje się jako spójna bryła eleganckiego projektu. Duże okna wykuszowe w salonie na parterze oraz w sypialni na piętrze skutecznie doświetlają wnętrza, a stalowe balustrady nadają oknom niepowtarzalny charakter, stanowiąc wyjątkowe połączenie funkcjonalności i komfortu całości koncepcji.

Pomieszczenia na parterze budynku

Na parterze naszej realizacji Okolice Warszawy L znajduje się duży dzienny salon z przeszkleniami i widokiem na ogród. Kuchnia i pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka. Z wnętrza domu jest przejście do garażu.

Pomieszczenia na piętrze budynku

Na piętrze jest pokój gościnny, pełniący funkcję gabinetu. Korytarz na piętrze prowadzi do dwóch sypialni z widokiem na ogród oraz do przestronnej łazienki. W domu zastosowano dwie łazienki, zlokalizowane na parterze i na piętrze, w tym na górze –  łazienkę z oknem.

Zrealizowany projekt domu z garażem

Z korytarza dostępne jest przejście do garażu i pomieszczenia pełniącego funkcję pomieszczenia gospodarczego.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych