Życzenia Świąteczne POLDOM

Szanowni Klienci firmy POLDOM, 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia pełne ciepła, radości i magicznej atmosfery. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie Wam wiele uśmiechów, wzruszeń i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych. 

Świąteczny czas to doskonała okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność za Wasze zaufanie i wspólną podróż przez mijający rok. Dziękujemy za każdą wspólną chwilę, za każdą realizację powstałą z nami, w oparciu o zakupione lub indywidualnie przygotowane projekty. Wasza obecność sprawia, że nasza firma kwitnie, rozwija się i nabiera nowych barw.

Życzymy Wam, aby święty Mikołaj przyniósł do Waszych domów mnóstwo radości, spełnienia marzeń i pełni szczęścia. Niech prezenty, jakie otrzymacie, będą powodem waszej radości i spełnienia.

Niech te święta będą preludium do cudownych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia i pełnego sukcesów Nowego Roku. Życzymy Wam wielu udanych inwestycji, a przede wszystkim spokojnych, rodzinnych chwil oraz czasu spędzonego z najbliższymi.

Dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy Wam, abyście wraz z nami kontynuowali tę piękną drogę w kolejnych latach.
Z świątecznym uściskiem,
Zespół POLDOM 

 

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy: RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych