Pruszków

Pruszków – Budowa domów jednorodzinnych w Warszawie.

Pruszków zrealizowany projekt domulokalizacja: Pruszków

metraż: 180 m2

projekt: Projekt indywidualny

Opis: Zrealizowany projekt domu jednorodzinnego z garażem

Pruszków

Budowa domu dwukondygnacyjnego z tarasem i garażem

Murowany, piętrowy dom z wbudowanym garażem prezentuje się imponująco, zachowując jednocześnie lekkość i proporcje. W bryle domu mieści się obszerny garaż na dwa samochody, który nie przytłacza całej konstrukcji. Dodatkowy urok i zróżnicowanie architektoniczne przynoszą gzymsy pod dachem, wykusze oraz balkony przy jadalni i gabinecie, otoczone narożnym tarasem na dachu garażu. Całość dopełniają ceramiczne dachówki w eleganckim odcieniu antracytu, murowane jasne tynki połączone z kamienną elewacją i drewnianą oblicówką.

Ciepło i przytulność nadają drewniane oblicówki

Wizualne obniżenie wysokiego piętra bryły uzyskano poprzez zastosowanie pasów oblicówki (pasów okładziny z drewna), nadając budynkowi ciepła i przytulności. Te elementy nie tylko nadają domowi zgrabny wygląd, ale także łagodzą wrażenie masywności. Również kolor oklein na ramach okien i kamienne elementy elewacji zostały dopasowane do tonacji oblicówki, co nadaje harmonijny i spójny charakter bryły. Kamienne elementy to nic innego jak płytka klinkierowa w kilku odcieniach. Na balkonie zastosowano delikatne w formie balustrady – szło hartowane klejone, montowane pomiędzy stalowymi słupami.

Ten przemyślany projekt łączy funkcjonalność z estetyką, tworząc dom, który emanuje elegancją i harmonią formy.

Pruszków – firma budowlana zajmująca się budową domów jednorodzinnych w Warszawie, buduje domy jednorodzinne również w Pruszkowie. Budowa domów w okolicy Warszawy.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych