Okolice Warszawy K

Okolice Warszawy K – Budowa domu – Zrealizowany projekt domu
Okolice Warszawy K zrealizowane projekty domów budowa domulokalizacja: Okolice Warszawy K

metraż: 280 m2

projekt: Projekt indywidualny

Opis: Zrealizowany projekt domu jednorodzinnego z garażem

Okolice Warszawy K

Elegancki projekt domu jednorodzinnego z garażem w okolicach lasu

Okazały dwupoziomowy dom, osadzony w sercu lasu, prezentuje się jako wyjątkowy projekt o jasnej elewacji i oryginalnej, nieregularnej bryle. Posiada dwustanowiskowy garaż, doskonale współgrający z całością.

Estetyka nowoczesnego budynku z myślą o komforcie życia 

Niezwykłą estetykę elewacji podkreślają eleganckie aluminiowe okna w czarnym kolorze okleiny, które dodają nowoczesnego charakteru budynkowi. Ten elegancki projekt domu został stworzony z myślą o potrzebach kilkuosobowej rodziny, zapewniając jednocześnie odpowiedni komfort życia mieszkańców.

Połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i harmonii z otoczeniem

Projekt wyróżniają duże przeszklenia oraz wykuszowe okna, umożliwiające dostęp światła do wnętrza. Pomimo położenia w zacienionym otoczeniu drzew, dom prezentuje dobrze doświetlone, przestronne wnętrza. To idealne połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i harmonii z otoczeniem.

Komu można powierzyć budowę domu jednorodzinnego w okolicach Warszawy?

POLDOM – Firma budowlana zajmująca się budową domów jednorodzinnych w Warszawie, buduje domy jednorodzinne również pod Warszawą. Budowa domów w okolicy Warszawy do 30-40 km.

Zrealizowany projekt domu okolice Warszawy K – to nie tylko dom, to komfortowy styl życia, zrealizowany z dbałością o każdy detal. Odkryj, dlaczego nasze inwestycje są synonimem doskonałości.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych