Okolice Warszawy B

Okolice Warszawy B – Budowa domów jednorodzinnych w Warszawie

Okolice Warszawy B zrealizowany projekt domulokalizacja: Konstancin

metraż: 875 m2

projekt: Projekt indywidualny

pracownia: JiO

Opis: Luksusowy dom jednorodzinny w pałacowym stylu

Okolice Warszawy-2

Konstrukcja budynku w pałacowym stylu

Inwestycja Okolice Warszawy B reprezentuje projekt trzykondygnacyjnej, eleganckiej rezydencji o inspiracjach pałacowych. Gzymsy pełnią rolę wyjątkowej ozdoby fasady domu i elewacji. Dom posiadający użytkowe poddasze i taras na dachu, stanowi doskonałą przestrzeń do organizacji wystawnych, uroczystych spotkań w elitarnym gronie. Projekt jest ukierunkowany na wymagającego inwestora, ceniącego sobie elegancję i wyrafinowany gust, a przede wszystkim na mieszkańców
poszukujących doskonałych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Niepowtarzalny urok szprosowych okien na tle nowoczesnej fasady budynku

Szprosy w oknach nadają budynkowi niepowtarzalnego uroku, a gzymsy na elewacji doskonale uzupełniają całą bryłę budynku. Konstrukcja domu prezentuje się niezwykle interesująco i reprezentacyjnie. Okna poddasza, oprócz zapewnienia odpowiedniego oświetlenia wnętrza, dodają atrakcji poprzez duży taras otaczający poddasze.

Przestrzeń z przeszkleniami w stylu pałacowym

Na pierwszym piętrze naszej realizacji Warszawa B, jest przeszklony dzienny salon z wyjściem na balkon, po obu bokach znajdują się sypialnie również z widokiem na ogród.
Okna wychodzące z sypialni, harmonijnie wkomponowane w fasadę od strony ogrodu, tworzą przyjemną przestrzeń.
Pokój gościnny z powodzeniem pełni funkcję gabinetu. Dodatkowo, hol z eleganckimi schodami prowadzi do poszczególnych kondygnacji, a korytarz na piętrze łączy się z dwiema sypialniami z widokiem na ogród.

Niepowtarzalny wizerunek komfortowego domu w nowoczesnym stylu z przeszkleniami.

Na parterze budynku znajduje się otwarta przestrzeń salonu open space, z którego jest wejście do kuchni.

Duże przeszklenia na parterze, skierowane na ogród, dodają elegancji i podkreślają atrakcyjność elewacji stanowiącą istotny element całego budynku. To niezwykle starannie zaprojektowany dom, łączący klasyczny urok z nowoczesnym stylem życia.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych