Epokowe odkrycie w czasie budowy domu w Warszawie

Sprostowanie do informacji.
Film powstał na potrzeby 1 kwietnia Prima Aprilis i stanowił żart.
Jednak bardzo na serio zapraszamy do budowania z nami. Firma POLDOM Sp. z o.o. to generalny wykonawca domów jednorodzinnych w Warszawie i okolicy. Budujemy domy energooszczędne jedno i dwukondygnacyjne w nowoczesnej architekturze, ale nie zawężamy kryteriów, bo mamy budynki po kilka kondygnacji, z reguły domy jednorodzinne są parterowe lub z dwoma kondygnacjami albo poddaszem użytkowym, ale pojawiają się również z garażem podziemnym czy 3-4 poziomami.
Zapraszamy do kontaktu z nami!
poldom.eu

Niesamowita historia!
Epokowe odkrycie w czasie budowy domu.

Na jednej z warszawskich dzielnic odkrycie archeologiczne stulecia!

 

Epokowe odkrycie w czasie budowy domu w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

Budowa domów pod klucz, czytaj również budowa domu krok po kroku

Odkrycia dinozaurów

 

 

Jednym z najważniejszych epokowych odkryć związanych z dinozaurami było odkrycie pierwszego kompletnego szkieletu T-Rexa w 1902 roku. Odkrycie to było dokonane przez paleontologa Barnuma Browna. Ten potężny mięsożerca, znany był ze swojego ogromnego łuku szczękowego i zębów o długości ponad 30 cm. Stał się jednym z najbardziej ikonicznych dinozaurów w historii.

Innym również ważnym odkryciem było odkrycie w 1978 roku w Chinach kompletnego szkieletu ptakopodobnego dinozaura o nazwie Sinosauropteryx. To właśnie odkrycie po raz pierwszy wskazało, że niektóre dinozaury miały pierza.  To również z kolei pomogło paleontologom zrozumieć, jak dinozaury mogły przekształcić się w ptaki.

Inne epokowe odkrycia dotyczące dinozaurów to odkrycie pierwszych jaj dinozaurów w Gobi w 1923 roku oraz odkrycie w 1990 roku w Patagonii największego znanego dinozaura – Argentinosaurus, który ważył około 100 ton. Wszystkie te odkrycia przyczyniły się do zwiększenia naszej wiedzy na temat dinozaurów i ich historii na Ziemi.

 

KALKULATOR BUDOWY DOMU

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy: RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych

Nie ma tagów w tym miejscu

[powrót]