Lipków zajmowaliśmy się budową domu

Lipków - budowa domu
Lipków – zajmowaliśmy się budową domu
Lipków
« z 2 »
Budowa domu – Lipków lokalizacja: Lipków metraż: 239 m2 nazwa projektu: Z charakterem 4 pracownia: Domy z wizją opis: Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem Budowa domu w Lipkowie domy jednorodzinne – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Lipków domy jednorodzinne, czyli dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Podobnie do innych wersji projekt domu Z charakterem 4 zrealizowano jako nowoczesną i funkcjonalną zabudowę domu z poddaszem użytkowym. Dodatkowo zaprojektowany dom znajduje się na działce z wjazdem od południa. Wszystkie projekty domów z rodziny “Z charakterem” przede wszystkim cechuje uniwersalna bryła, z akcentami nowoczesnych elementów. Natomiast wyjątkiem jest otwarte, przestronne wnętrze obejmujące dwukondygnacyjny salon i antresolę. Ponadto od pozostałych wersji różni się przede wszystkim tym, że na piętrze posiada dodatkowe pokoje.

Na piętrze – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Funkcjonalne połączenie części dziennej z dwukondygnacyjnym salonem i antresolą są przede wszystkim dobrze doświetlone za sprawą dużych okien. Ponadto sprawiają wrażenie znacznie większej przestrzeni. Dodatkowo na piętrze znajduje się pokój pełniący funkcję gabinetu lub pomieszczenia gościnnego.

Poddasze – Lipków domy jednorodzinne

Na poddaszu natomiast znajduje się przestronna, wydzielona strefa sypialni głównej z prywatną łazienką. Natomiast dla dzieci wydzielona została osobna łazienka. Ponadto pokoje dziecięce zaprojektowane zostały z  dostępem do niewielkiego tarasu zlokalizowanego na dachu garażu. Dodatkowo nowoczesne otwarte wnętrze, rozświetlone dużymi oknami, to doskonały stosunek jakości i designu do kosztów realizacji. Uniwersalna zewnętrzna bryła również finezyjni łączy ze sobą tradycję i nowoczesność.

Projekt “Z charakterem 4”

Przede wszystkim projekt Z charakterem 4, idealnie nadaje się na płytkie działki z wjazdem od południa. Ponadto dom zaprojektowano tak, żeby układ pomieszczeń dla 4-osobowej rodziny był na optymalnej powierzchni użytkowej. Dodatkowo dom zrealizowany w projekcie Z charakterem 4, jest stworzony dla nabywców domów, którzy cenią sobie przestronność i komfort. Natomiast nowoczesny projekt architektoniczny, daje możliwość urządzenia strefy wypoczynku, na tarasie przylegającym do domu, o powierzchni 26,3 m2, skierowanym na ogród.

Lipków domy jednorodzinne – dom jednorodzinny z tarasem

Rozwiązanie to daje więc okazję do opalania się w spokoju we własnym ogrodzie czy też wykonywania prac wymagających skupienia. Pomysłowo zagospodarowany taras, będzie przede wszystkim stanowił miejsce odetchnięcia dla domowników po trudach dnia codziennego. Z drugiej strony, połączenie tarasu z ogrodem stanowi interesujący element dopełniający architekturę domu.

Podsumowanie – dom “Z charakterem 4”

Dom Z charakterem 4 to przede wszystkim projekt o efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Natomiast budynek prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, przede wszystkim dzięki zastosowanym w projekcie domu detalom architektonicznym.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych