Legionowo

Legionowo
« z 2 »

Legionowo: czterolokalowy dom jednorodzinny projekt: B11 – Invest Dom

Czterolokalowy dom jednorodzinny w Legionowie to ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia obniżenie kosztów budowy. Idealnym rozwiązaniem jest zatem budowa niewielkiego domu jednorodzinnego czterolokalowego przeznaczonego dla czterech rodzin. Projekt tego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej składa się z dwóch segmentów, z których każdy obejmuje dwa mieszkania. Realizacja projektu jest możliwa na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Oferowane przez nas czterolokalowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej są dwupoziomowymi lokalami o powierzchni około 75m2 każdy, a ponadto nie wiążą się z kosztami czynszu.

Zabudowa bliźniacza – Legionowo czterolokalowy dom jednorodzinny 

Zabudowa bliźniacza, należąca do kategorii budynków mieszkalnych jednorodzinnych, to pierwsza kategoria obiektów budowlanych. Przede wszystkim koszty budowy są zbliżone do kosztów większego domu jednorodzinnego z garażem. Jednak są one nieporównywalnie niższe niż koszt budowy czterech oddzielnych domów o powierzchni 75m2 każdy. Dzięki temu osiągamy kompromis pomiędzy ekonomią, dostępnością, praktycznością a wygodą. W każdym mieszkaniu można czuć się jak w samodzielnym małym domu dwupiętrowym. Latem można korzystać z uroków własnego ogrodu o powierzchni około 150m2, gdzie można zorganizować grillowanie, bezpieczny plac zabaw dla dzieci (ogrodzony) lub opalanie.

Czterolokalowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Czterolokalowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej oferuje wiele zalet. Dużym atutem jest możliwość cieszenia się zimowymi wieczorami przy własnym kominku w salonie. Funkcjonalna architektura piętra z wysokim użytkowym poddaszem i dodatkowym strychem pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni budynku.

Podsumowując, każde mieszkanie o powierzchni około 75m2 składa się z salonu z kuchnią i wyjściem do ogrodu. Domownikom są również dostępne trzy sypialnie, garderoba, dwie łazienki, kominek oraz własny ogródek. Cały budynek składa się z dwóch połówek domu w zabudowie bliźniaczej, z każda po dwóch kondygnacjach.

Opis powierzchni użytkowej mieszkania czterolokalowego domu jednorodzinnego: W każdym mieszkaniu znajdują się cztery pokoje, czyli salon i trzy sypialnie, kuchnia i dwie łazienki. Wszystkie pomieszczenia są rozmieszczone na dwóch piętrach. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, jadalnią i wyjściem na własny kameralny ogród. Przy kuchni znajduje się również przestrzeń przeznaczona na spiżarnię/składzik. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia rodziców z oddzielną garderobą, słoneczna, duża łazienka z dużym oknem nad wanną oraz dwie sypialnie dla dzieci. Na dodatek, istnieje wysoka ściana kolankowa o wysokości 2 metrów, która daje wrażenie pełnego piętra.

Część strychu jest podzielona na cztery lokale, a na poddaszu znajduje się również duże pomieszczenie gospodarcze, oddzielne dla każdego lokalu.

Ogródek – Legionowo Zabudowa bliźniacza

Ogródek – czterolokalowy dom jednorodzinny w Legionowie – projekt B11: Wspólny wjazd umożliwia zagospodarowanie pozostałej części działki na cztery prywatne ogródki, dostępne z poziomu każdego mieszkania. Odpowiednie zagospodarowanie ogrodu sprawi, że projekt B11 stanie się wymarzonym miejscem odpoczynku po wyczerpującym tygodniu i przestrzenią, do której każdy będzie chciał wracać z przyjemnością.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego
i usługi koparko-ładowarką
 | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo
instalacji wewnętrznych