Konstancin

Konstancin Jeziorna – Budowa domu jednorodzinnego w woj. mazowieckim

Konstancin budowa domu zrealizowany projekt domulokalizacja: Konstancin Jeziorna

metraż: 180 m2

nazwa projektu: Willa Adrianna 2

pracownia: ARCHON

opis: Dom jednorodzinny z garażem

Konstancin

Konstancin – komfort i przestrzeń w jednorodzinnej wili

Projekt willi jednorodzinnej „Adrianna 2” reprezentuje doskonałą harmonię komfortu i przestronności. Znajdujący się w kolekcji projektów domów piętrowych, jest idealny do realizacji na działkach z wejściem od południa.

Konstancin – budowa domu – Elegancja nowoczesnej bryły 

Elewacje willi ciekawią efektownym wykończeniem, które nadaje klasycznej bryle nowoczesny i elegancki wygląd. Szara okładzina wprowadza interesujący akcent, a liczne przeszklenia doskonale wpuszczają do wnętrza sporo światła dziennego.

Funkcjonalność z garażem i strefą rekreacyjną

Z myślą o praktyczności, zintegrowano jednostanowiskowy garaż z dodatkową strefą rekreacyjną. To idealne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Reprezentacyjna przestrzeń dzienna – komfort i elegancja

Willa oferuje reprezentacyjną przestrzeń dzienną, będącą idealnym miejscem do pracy, wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi. Centralnie zlokalizowana jadalnia z przeszklonym wykuszem otwiera dom na taras, tworząc efektowne połączenie z otoczeniem.

Funkcjonalnie zorganizowana kuchnia i praktyczny gabinet

Kuchnia została funkcjonalnie zorganizowana, oferując wygodny blat do pracy, wysoką zabudowę i przyległą spiżarnię na dodatkowe miejsce do przechowywania. Na parterze znajduje się także jasny, ustawny gabinet, pełniący rolę wygodnej sypialni dla gości.

Strefa nocna na piętrze – jasność i przestronność

Piętro willi to strefa nocna, charakteryzująca się jasnością i przestronnością. Sypialnia główna z garderobą i kącikiem do pracy biurowej tworzy wyjątkową przestrzeń.

Sypialnie pozostałe i praktyczna łazienka

Pozostałe dwa pokoje to przemyślane sypialnie dla dzieci, z odpowiednią ilością miejsca na sen, naukę i zabawę. Duża, jasna łazienka oferuje wyjątkowy komfort, a obok niej znajduje się praktyczna pralnia.

Atrakcyjna propozycja – projekty domów nowoczesnych

„Willa Adrianna 2” pracowni Archon to atrakcyjna propozycja z kolekcji projektów domów piętrowych oraz projektów domów nowoczesnych. Oferuje niepowtarzalny charakter, będąc zarazem praktycznym i estetycznym miejscem do zamieszkania.

Konstancin Jeziorna – Budowa domu w Konstancinie Jeziorna przez polecaną na warszawskim rynku firmę budowlaną POLDOM.