Jaworowo budowa domu

Jaworowo – budowa domu

Jaworowo zrealizowane projekty domów

lokalizacja: Jaworowo

metraż: 220 m2

nazwa projektu: Z klasą 1

pracownia: Domy z wizją

opis: Dom jednorodzinny z dwoma pełnymi kondygnacjami

Jaworowo

Nowoczesny dom z dwoma pełnymi kondygnacjami

Projekt z charakterystycznymi przeszkleniami o ciemnych ramach, dwoma kolorami tynku oraz bogatą dekoracją elewacyjną, obejmującą m.in. boniowania i płyty kamienne. Nawet zewnętrzny komin kominka dodaje unikalnego uroku. Wnętrze ozdobione jest również wewnętrznym kominkiem. Przestronny, oddzielnie stojący garaż dwustanowiskowy utrzymany jest w jasnoszarym kolorze, harmonizującym z całością bryły budynku. Zarówno dom, jak i garaż pokryte są dachówką ceramiczną, tworząc interesującą bryłę. Wybrane okna zostały wyposażone w rolety przeciwsłoneczne, co dodaje nieoczywistego charakteru.

Jeden z najpopularniejszych projektów w ofercie

Nowoczesna, piętrowa rezydencja o klasycznym rodowodzie, reprezentująca największą wersję w rodzinie projektowej. Wyjątkowa dzięki większym wymiarom zewnętrznym i rozbudowanemu programowi pomieszczeń. Na parterze zyskała funkcjonalną spiżarnię przy kuchni oraz dodatkową garderobę z przejściem do garażu. Piętro wzbogacono o dodatkową sypialnię na antresoli oraz osobną pralnię. Wszystkie pomieszczenia zostały powiększone, nadając projektowi przestronności. Charakterystycznymi elementami pozostają wysunięte okapy piętra i dwupoziomowa przeszklona jadalnia.

Zalety projektu Z klasą 1

Zalety projektu obejmują piękną piętrową rezydencję o klasycznym rodowodzie, która zdobyła uznanie inwestorów, a jednocześnie prezentuje nowoczesny wizerunek. Jest to najbardziej rozbudowany projekt z rodziny Z Klasą, stworzony z myślą o maksymalnie 5-osobowej rodzinie. Wnętrze domu jest otwarte i nowoczesne, oświetlone dużymi oknami. Charakteryzuje się prostymi schodami w holu i dwupoziomową jadalnią.

Na parterze znajduje się wygodna garderoba przy wejściu, dodatkowa garderoba z garażu, duży pokój gościnny/gabinet, kuchnia z wyspą i spiżarnią, atrakcyjna dwupoziomowa jadalnia oraz duży garaż dwustanowiskowy. Natomiast na piętrze zlokalizowana jest komfortowa strefa sypialni głównej z prywatną łazienką i garderobą, a także trzy duże sypialnie dzieci. Dodatkowo, na piętrze znajduje się oddzielna łazienka dzieci połączona z pralnią-suszarnią.

Projekt cechuje ponadczasowa i reprezentacyjna forma, która harmonijnie współgra z elementami współczesnymi.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego
i usługi koparko-ładowarką
 | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo
instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

    Dodaj plik

    (Max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności