Janki

Janki

Janki osiedle – Dom pod Miłorzębem 16 Archon Budowa domów POLDOM

Wszystko, czego potrzeba aby wygodnie zamieszkać na przedmieściach.

Osiedle Janki – Budowa domów w atrakcyjnej lokalizacji

Osiedle Janki to idealne miejsce dla tych, którzy pragną zamieszkać w spokojnym otoczeniu zieleni i innych domów jednorodzinnych, jednocześnie będąc blisko centrum miasta. Budujemy kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które znajduje się w podwarszawskich Jankach.

Lokalizacja osiedla Janki sprawia, że jest ono niezwykle atrakcyjne dla rodzin. Z jednej strony oferuje przedmiejski klimat i bliskość natury, z drugiej strony jest dogodnie usytuowane, w pobliżu Centrum Handlowego Janki. Dodatkowo, doskonałe połączenia komunikacyjne z miastem  sprawiają, że mieszkańcy mają łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień.

Osiedle Janki, wyróżnia się ciszą i spokojem życia na przedmieściach, jednocześnie zapewniając wszystko, czego potrzeba w zasięgu ręki. Budujemy domy, które zapewniają wygodne i komfortowe zamieszkanie w malowniczym otoczeniu.

Janki – Budowa domu – Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych