Warszawa Białołęka budowa domu

Budowa domów jednorodzinnych na Białołęce w Warszawie

Warszawa Białołęka

Budowa domu

lokalizacja: Warszawa Białołęka

metraż: 480 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: AT3Bienias

opis: Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym, ponadto dwustanowiskowym garażem

Warszawa Białołęka

Warszawa Białołęka – dom jednorodzinny z wewnętrznym basenem.

To projekt pracowni: AT3Bienias, nowoczesnego domu jednorodzinnego z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym. Ponadto z dwustanowiskowym garażem, domu o efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Bryła budynku prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, przede wszystkim dzięki zastosowanym w projekcie domu detalom architektonicznym.

Basen wewnątrz budynku – Warszawa Białołęka

Uwagę zwraca przede wszystkim umiejscowiony wewnątrz basen, który stanowi świetną atrakcję nawet na zimowe dni. Ozdobnym elementem architektury budynku jest podwójne zadaszenie, jeden dach budynku zakrywa piętro, a poniżej dachu i piętra jest drugie zadaszenie okrywające część budynku, czyli parter. Natomiast duże przeszklenia, które umieszczono na elewacji ogrodowej to źródło naturalnego światła, które pięknie wypełnia wnętrze, w którym znajduje się właśnie basen. Ponadto dzięki zastosowaniu okien narożnych na piętrze budynku, sypialnie zyskały atrakcyjny element aranżacyjny oraz szerszy widok na zewnątrz.

Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym i dwustanowiskowym garażem

Przede wszystkim komfortu dodaje rozległy basen, daje możliwość zorganizowania relaksu wewnątrz budynku, dla całej rodziny. Dlatego w części zadaszonej przylegającej do budynku widać zintegrowaną z budynkiem zabudowę z basenem. Dodatkowo w budynku znajduje się obszerny garaż na dwa samochody i kotłownia. Ponadto wielofunkcyjna i doskonale doświetlona strefa dzienna to wypoczynkowy salon, przeszklona i reprezentacyjna część jadalna oraz duża przestrzeń kuchenna.

Część kuchenna -Warszawa Białołęka

Przede wszystkim w części kuchennej godnym uwagi jest imponująco prezentująca się okazała wyspa. Swobodnie dostępna z każdej strony, możemy tutaj zaaranżować strefę gotowania z nowoczesnym okapem oraz aneks śniadaniowy. Ponadto wygodne przygotowywanie posiłków umożliwiają obszerne blaty, a w przyległej spiżarni jest dodatkowe miejsce do przechowywania.

Budujemy domy energooszczędne w Warszawie i okolicach. Nowoczesne domy energooszczędne. Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych