Komorów domy jednorodzinne – e162

Komorów domy jednorodzinne piętrowe, czyli 2 pełne kondygnacje.

Komorów Budowa domulokalizacja: Komorów

metraż: 208 m2

nazwa projektu: e162

pracownia: e-domy

opis: Dom jednorodzinny piętrowy, czyli dwie pełne kondygnacje.

Komorów

Budowa domu jednorodzinnego e162

To przede wszystkim komfortowy dom piętrowy z trzema przestronnymi sypialniami. Na dodatek sypialnie posiadają własną garderobę, co zwiększa wygodę. Dodatkowo każda z sypialni jest z wyjściem na taras. Ponadto w tzw. sypialni rodziców dostępna jest mała łazienka. Dodatkowo do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest wygodna, wspólna łazienka z prysznicem, wyposażona w duże okno oraz praktyczną pralnię. Natomiast część wspólna pierwszego piętra podzielona jest na 2 strefy, które łączy szeroka jadalnia. Jedną strefę tworzy kuchnia z niewielką spiżarnią, drugą zaś salon wraz z przylegającym do niego gabinetem. Poza tym salon można powiększyć do prawie 48m2, dzięki połączeniu go z gabinetem, przy czym ściana między pomieszczeniami jest w całości ścianą działową.

Zalety projektu e162 – Komorów domy jednorodzinne

Przede wszystkim zaletą projektu jest nowoczesna i funkcjonalna architektura budynku, który stanowi bryłę budynku z dwoma kondygnacjami i garażem na dwa stanowiska. Na piętrze znajdują się zarówno sypialnie jak i garderoba, pralnia i dwie łazienki. Dodatkowo duży hol to miejsce łączące powyższe pomieszczenia z parterem, do którego prowadzą schody, mniej więcej w środkowej części budynku. Na parterze natomiast, znajdują się dobrze oświetlony olbrzymi salon z jadalnią i z wejściem na taras oraz do gabinetu. Jest również kuchnia z małą spiżarnią i oknami wychodzącymi na ulicę. W tym funkcjonalnym projekcie, również obok wejścia z przedsionkiem znajduje się garaż z oknem oraz przyległym pomieszczeniem gospodarczym i odrębnym wejściem do przedsionka domu. Dodatkowo atrakcyjnym elementem domu jest taras bezpośrednio wychodzący na ogród.

Podsumowanie – Budowa domu jednorodzinnego e162, czyli dwie pełne kondygnacje

Reasumując, projekt domu jednorodzinnego, czyli e162 – jest wykonany z myślą o domownikach, którzy cenią sobie przestrzeń i komfort. Ponadto nowoczesny design architektury, daje możliwość organizacji strefy relaksu, na przyległym do domu tarasie, od strony ogrodu. Dlatego rozwiązanie to zapewnia możliwość opalania się w zaciszu własnego ogrodu lub pracy wymagającej skupienia. Odpowiednio zaaranżowany taras, będzie przede wszystkim miejscem wytchnienia dla domowników po obowiązkach dnia codziennego. Natomiast połączenie tarasu  z ogrodem stanowi ciekawy element architektoniczny, który jest uzupełnieniem całości bryły. Dodatkowo na piętrze budynku nad dużym tarasem i od strony ulicy, znajduje się mniejszy taras połączony z sypialniami, pod którymi jest dwustanowiskowy garaż z podjazdem.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

    Dodaj plik

    (Max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności